Materiál

Nejčastěji aplikujeme úspěšný cementový produkt Beton-CiRÉ. Největší výhodou mezi ostatními produkty na cementové bázi je jeho omezená pružnost. Stále unikátní je systém na polyuretanové bázi Uno Wall. Tento houževnatý materiál s vysokou pružností a obrovským barevným výběrem ale určitě není vhodný pro každý prostor a každého klienta.

Vzhled

Je možné předem definovat, jak má stěna vypadat – s přiznanými tahy nebo hladká, podobná pohledovému betonu. U přírodních cementových stěrek ale musí klient respektovat určitou nepředvídatelnost tohoto přírodního materiálu. Systém ovlivňuje nejen přesná ruka aplikátora, ale také teplota a vlhkost. Barevná škála je poměrně široká a je možné definovat i uzávěru systému. U polyuretanové stěrky pak existuje obrovský barevný výběr, který je navíc definován přesně, s minimální možností odchylky.

Funkce

Všechny systémy jsou bezesparé, tedy lehce udržovatelné, hypoalergenní a pokud jsou uzavřené lakem, pak také 100% uzavřené a nepropustné pro vodu a jiné kapaliny. Vhodné jsou tedy i do koupelen včetně sprchových koutů a do kuchyně za kuchyňskou linku. Za zmínku stojí také krby.

 

Produkty

Inspirace